Logo Scala


LinkedIn

 

Laatste nieuws

De nieuwste uitgave van Poppenhuizen & Miniaturen is online!

De nieuwste uitgave van Poppenhuizen en Miniaturen is vanaf nu hier te bereiken. In deze nieuwe uitgave van Poppenhuizen & Minaturen 118 lopen we op rozen met een mooi geborduurd kleed, verlichten we de boel met een moderne lamp en ziet u de restauratie van een antiek poppenhuis. Daarnaast leest u ook het slot van het Verhildersum tuinhuisje en vertelt Maria Visser over haar Zaanse huisje. Dit alles en nog veel meer in de nieuwe Poppenhuizen & Miniaturen nummer 118!

Volgende uitgave

Frans rek

Een hangend houten rek is nooit weg; verschillende vakken en haakjes maken van dit Franse meubel een handige opberger.

Proefabonnement op HobbyHandig: creatief voor elk wat wils!

Laatste foto's

Nu in de shop

book200 In dit prachtige boek van Jean Nisbett kunt u uren lezen, bladeren en kijken. De verschillende hoofdstukken behandelen steeds een andere periode, met foto's en handige werkbeschrijvingen om de meubels uit het Tudor tijdperk, de Victoriaanse tijd of de jaren '60 helemaal in stijl te maken.
Een boek vol inspiratie!
U bestelt dit boek voor slechts € 30,50 (Nederland, inclusief verzendkosten)!

Let op: dit boek is in het Engels!

Bestellen

Deze uitgave

Emaille van papier: Rekje en zeepbakje

Van papier of karton maakt u gemakkelijk prachtige dingen, en niemand die ziet dat het niet echt is! Dit rekje en het bijpassende zeepbakje zijn in een handomdraai gemaakt.

Lees online verder


Inloggen

Meedoen met de Dickenswedstrijd? De eerste 25 aanmeldingen ontvangen een kleine verrassing. Verder ontvangen alle deelnemers twee gratis VIP-toegangskaarten voor het Dickens festijn.


Klik hier voor meer informatie.

Bekijk hier de demo!

Komende evenementen

 
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing BV Alle rechten voorbehouden.